fbpx
 

Makijaż Permanentny

Gabinet kosmetyki profesjonalnej Sensual Lady

Milena Wiśniewska

Makijaż permanentny maskuje niedoskonałości urody, podkreśla jej walory, a co najważniejsze – nie rozmazuje się w najmniej nieoczekiwanych momentach. Ponadto świetnie tuszuje defekty skóry, takie jak plamy pigmentacyjne, blizny czy przebarwienia.

Dołącz do grona zadowolonych klientek.

Czym jest makijaż permanentny?

Makijaż permanentny jest rodzajem tatuażu o bardzo płytkim przenikaniu barwnika. Z tą różnicą, że w przypadku tatuażu barwnik aplikuje się na głębokość 0,8 -1,4 mm, czyli do górnej warstwy skóry właściwiej, gdzie pozostaje na zawsze. W makijażu permanentnym barwnik jest wprowadzany na głębokość 0,3 -0,8 mm, a więc do warstwy podstawnej naskórka. Warstwa ta z biegiem czasu ulega naturalnemu złuszczeniu. W związku z tym makijaż po pewnym czasie staje się coraz słabszy i jaśniejszy.

Dla kogo makijaż permanentny?

Contour Make-up służy przede wszystkim zatuszowaniu niedoskonałości twarzy. Nie maluje jej lecz podkreśla w sposób naturalny kontury. Można nim skorygować kształt ust – powiększyć je, wyrównać brak symetrii, wzmocnić czerwień warg kolorem zbliżonym do naturalnego lub bardziej ekstrawaganckim. Można również podkreślić kontur oczu. Kreseczki na powiekach u nasady rzęs są prawie niewidoczne, ale sprawiają, że oczy nabierają wyrazistości. Korekty wymagają też często brwi – niesymetryczne, opadające, zbyt cienkie, przerzedzone. Taki makijaż sprawdza się także świetnie w maskowaniu defektów skóry – plam pigmentacyjnych, blizn, przebarwień.

Jak wykonuje makijaż permanentny?

Zapoznaj się z opiniami klientek:

 • Perfekcja,profesjonalizm tak można opisać właścicielkę, polecam nie tylko na fejsie :-)

  p. Karina

 • Odwiedziłam już wiele salonów kosmetycznych w Gdyni i Sopocie i nigdzie poza Sensual Lady nie spotkałam się z tak profesjonalnie wykonanymi zabiegami. Dotyczy to zarówno manicure, pedicure, henny brwi z regulacją czy różnego rodzaje
  zabiegów na twarz. Jeżeli chodzi o hennę to Milena czyni cuda: idealna regulacja, kolor henny odpowiednio dobrany i nie ma przy tym efektu „brwi Breżniewa” co często spotykało mnie w innych zakładach kosmetycznych. Nieustannie wracam do Mileny bo to najlepsza specjalistka z jaką dotychczas miałam styczność. Gorąco polecam!

  p. Magdalena

 • jestem stosunkowo nową klientką salonu (4 miesiące , poleciła mi zadowolona znajoma), skorzystałam z usług już kilka razy… i muszę powiedzieć, że dawno nie spotkałam tak profesjonalnej obsługi i nie miałam tak dokładnie wykonanych zabiegów. Każdy kto zdecyduje się 1 raz, jestem przekonana, że zostanie na zawsze. Gabinet przewyższa swoją jakością inne salony, z których korzystałam. Warto spróbować na własnej skórze – dosłownie.:) Polecam Paniom, które szukają dobrej jakości!

  p. klientka